Tinklapio sukūrimas – tik (gera pradžia) pusė darbo. Nemažiau svarbu yra suprasti gaunamus duomenis ir panaudoti juos tobulinant reklamą internete.

Interneto svetainė neturi būti tiesiog “įmonės prisistatymas” – ji privalo atsipirkti ir nešti jums pelną. Žinome būdų, kaip daugiau uždirbti iš interneto rinkos ir nekantraujame juos atskleisti jums!

Google Analytics monitoringo įdiegimas ir auditas.

Siūlome peržiūrėti šį filmuką, kuris puikiai parodo, kodėl yra labai svarbu atlikti profesionalią reklamos analitiką.

Jau ne pirmus metus didesnė vartotojų dalis naršo internetu pagrinde išmaniais įrenginiais. Tai yra viena iš daugelio priežasčių, kodėl analitinis įrankis google analytics transformavosi į savęs naują Google Analytics 4 versiją. Šiais 2022 m. GA4 startuoja. Susipažinkite:

Naujos kartos „Google Analytics 4“ naudingiausias yra reklamos Google Ads užsakovams. Jau galima pasiūlyti naujai pažengusia remarketingo reklamos formą. Papildomai į pagalbą prisijungia dirbtinis intelektas. Dabar paprasčiau sugaudyti potencialius klientus kada, kodėl, kaip ir kokiuose įrenginiuose bei kokiose platformose naršo tikslinė auditorija. Kartu net numatyti būsimus pirkėjų veiksmus! Tai ypač pravartu investuojant reklamos biudžetus.

Susisiekite su mumis ir gaukite pažangiausius google reklamos sprendimus!

Dalintis: