lt

Dažnai užduodami klausimai

Klausimas: Mano svetainė ir taip pirmuosiuose rezultatų puslapiuose. Ar man reikia SEO?
Atsakymas: TAIP! Priežastys?

  1. Google individualizuoja paieškos rezultatus. Tai reiškia, kad sistema žino jūsų naršymo istoriją, žino, kokiame puslapyje jūs lankotės dažnai, todėl rodo jį aukštesniuose rezultatuose.
  2. Tarkime, jūsų svetainė iš tiesų rodoma aukštuose paieškos rezultatuose.  Bet ilgai neatnaujinama ir netobulinama, tiksliau tariant, nereaguojant į Google paieškos sistemos nuolatinius algoritmų atsinaujinimus, ji garantuotai anksčiau ar vėliau užleis vietą kitoms.
  3. SEO – tai ne tik noras įtikti paieškos sistemoms. Bet viena pagrindinių priežasčių yra po SEO ženkliai pigesnės Google AdWords investicijos.

Jums reikia SEO.

Klausimas: Kiek laiko užtrunka optimizavimas paieškos sistemoms?
Atsakymas: SEO nėra baigtinis procesas. Jei jums kas nors pasiūlė greitą SEO, nieko tokio, lauksime kai kreipsitės po metų. Optimizavimas paieškoks sistemoms reikalauja ne tik kruopštaus ir nuoseklaus darbo, bet ir skaidrių technologiju laikymosi. Apčiuopiamus rezultatus galima matyti per pirmą mėnesį, o tada beliks tik atsakyti į klausimą, ar net būdama pirmame Google puslapyje svetainė atveda jums lankytojus.

 

Tinkamai atliktas optimizavimas paieškos sistemoms tinklapio lankomumą (potencialių klientų skaičių) padidina  keliasdešimt kartų. Jei jie iš Kinijos, tai ir milijonus kartų 🙂

Dalintis: