Nebesukite galvos dėl raktažodžių!

Dinaminio marketingo sistema nuskaito Jūsų tinklapio informaciją, ją suderina su vartotojo užklausa internete ir Jūs turite tikslingą „Google“ reklamą! Profesionalus paslaugos administravimas leis pritraukti tuos klientus, kurių nepavyko pritraukti naudojant klasikinius paieškos skelbimus.

Dinaminė reklama ypatinga tuo, kad akimirksniu reaguoja į pokyčius tinklapyje (pvz. įvedami nauji produktai). Taip pat reklamoje panaudojamos naujos ir sunkiai nuspėjamos vartotojų užklausos – kiekvieną dieną „Google“ paieškoje atsiranda net 16% užklausų, kurių sistema nėra niekada patyrusi.

Dinaminės paieškos reklama ypač tinka įmonėms užsiimančiomis e. komercija ir kurios turi didelį bei pastoviai kintantį produktų asortimentą. Dinaminė rinkodara reaguodama į tinklapio ir vartotojų elgsenos pokyčius, užtikrina savalaikį reklamos pritaikymą.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad dinaminiai skelbimai yra efektyviausi tik tada, jeigu Jūsų svetainė yra techniškai tvarkinga ir yra optimizuota paieškos sistemoms (SEO).

Dinaminės paieškos skelbimo pavyzdys:

dinamine google zinute

Dalintis: