lt

Facebook vs Google Display Network (0:1)

Šiai dienai kone didžiausias socialinis tinklas Facebook turi nemažai gerbėjų. Ir tai yra labai gerai. Tačiau optimaliems rezultatams internete pasiekti patartina tapti taip pat Google vaizdinės reklamos tinklo gerbėjų.

Google vaizdinės reklamos tinklas – tai daugiau negu milijonas interneto svetainių, video ir skirtingų aplikacijų, kur gali transliuotis Jūsų reklaminiai skydeliai (baneriai). Vaizdinės reklamos tinkle teksto skelbimas gali būti automatiškai pritaikytas svetainėse ar atskiruose svetainės puslapiuose, kur Jūsų skelbimo raktiniai žodžiai yra susiję su svetainės turiniu. Jūs taip pat turite galimybę pasirinkti konkrečias svetaines ar puslapius pageidaujamos temos (interesų grupės) kategorijos.

Šis tinklas parodys tekstą, paveikslėlius, animuotus ir vaizdo skelbimus „YouTube“ bei kituose Google vaizdinės reklamos tinklo svetainėse, pavyzdžiui, „Gmail“ ir aibėje kitų svetainių, kurios bendradarbiauja su Google.  Jums suteikiamos galimybės visiškai kontroliuoti, kur bus rodomi Jūsų skelbimai, galite pasirinkti nustatymus skelbimų grupės lygiu ir tiksliai nurodyti pageidaujamos reklamos vietą.

Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.